Tento web používá soubory cookies potřebné pro jeho fungování a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.  

Souhlasím

Doporučujeme naše další e-shopy:

Luxusní nože

Luxusní holení

Luxusní pera

Provizní systém

 

Přihlášení partnera

 

Chcete vydělávat s minimem úsilí a času?

Máte své vlastní www stránky? Nebo jen pravidelně navštěvujete diskusní servery nebo často píšete e-maily svým známým ? Pokud jste si alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak právě Vám nabízíme možnost výdělku bez jediného rizika a počáteční investice. Propagací našeho e-shopu si můžete zajistit příjemný vedlejší příjem.
 
Jak funguje partnerský systém?
Provizní systém funguje na principu zprostředkování prodeje zboží. Vy, jako partner upozorňujete své známé, obchodní přátele, nebo i zcela neznámé uživatele internetu na náš e-shop prostřednictvím odkazu, který obsahuje unikátní identifikační kód, který Vám bude vytvořen po zaregistrování do tohoto systému. Z Vašich internetových stránek, diskuse, článku, banneru, textového odkazu nebo e-mailu k nám vstoupí zákazník, kterého systém zaznamená pod unikátním identifikačním kódem, který jasně určí, že zákazník přišel od Vás. V okamžiku, kdy tento zákazník něco koupí v našem e-shopu, obdržíte provizi 10% z ceny zboží. Provizní systém si pamatuje 14 dnů, že zákazník přišel z Vašeho odkazu a během těchto 14 dnů může přijít odkudkoliv a provize bude připsána i tak Vám. Trvalá provize z opakovaných objednávek přivedeného zákazníka.

Jak se zapojit do partnerského systému našeho e-shopu?
Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat jako nový partner zde: Registrace nového partnera. Pak si vyberte z nabízených bannerů a textových odkazů, nebo používejte jen Váš partnerský odkaz. Pokud zveřejníte více reklamních ploch na Vaše stránky, zvyšuje se pravděpodobnost možného nákupu a pro Vás to znamená jediné – vyšší příjmy z partnerského systému.
  
Jak se dozvím kolik jsem vydělal/a ?
Statistiky a přehledy partnerského systému běží v reálném čase. Můžete kontrolovat vlastní statistiky, prodeje, přístupy, zůstatek na účtu a podívat se jak si vedou bannery a sledovat výkony kdykoliv z Vašeho partnerského panelu.
 

Těšíme se na úspěšnou spolupráci !

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: info(zavinac)ezapalovace.cz

GOPAY
Heureka